‪Google+‬‏

אנא השאירו פרטי התקשרות ונחזור בהקדם

א.ג קראוונים בתוכנית הבוקר של אברי גלעד:

קראוון 7 מיטות - דגם 550QDK:

    חדש קרוואן זוגי המתאים
             לרכב פרטי

חדש קרוואן דגם 400L עם שירותים ומקלחת, היכנסו לפרטים נוספים, תמונות ווידאו.


צאו לטייל בשניים

קרוואנים לזוג, נגרר, אחד ללא שירותים ומקלחת, ומתאים לרכב פרטי, השני עם שירותים ומקלחת ניגרר אבל עם רכב מסחרי, היכנסו ל עמוד קרוואנים דגמי T@B

        קרוואנים חדשים
        ישירות מהיבואן

חברת א.ג קרוואנים גאה להציג את קולקציית הקרוואנים בכמה גדלים לטיולים, הקרוואנים נמכרים ישירות מהייבואן, חדש ללא שימוש קודםדגם קראוון משודרג ל-6 אנשים

קרוואן שמתאים לשישה אנשים לטיול חוויתי משפחתי בלתי נשכח, היכנסו עכשיו לדגם ולמפרט של הדגם


קרוואן 550 משודרג

       איזה קרוואן ניתן לגרור?

לכל רכב אפשרות גרירה משלו ע"פ תקנות משרד התחבורה, אפשרויות הגרירה לקרוואן נקבע ע"פ סוג הרכב, המשקל שלו, שנת הייצור וכד'.


באתר משרד התחבורה ניתן לבדוק מה כושר הגרירה של הרכב ובהתאם לכך נבדק איזה קרוואן ניתן לגרור


ניתן להתקשר אלינו לייעוץ ולהסבר נוסף ל:

050-5500180


 

      כל מה שחדש בעולם     
               הקרוואנים

חדשות ועדכונים בארץ ובעולם על קרוואנים, כל מה שחדש ברשת בתחום הקרוואנים נמצא כאן, אתם מוזמנים להכנס לעמוד החדשות ולקבל מידע עדכני ענייני וחדש בנושא קרוואנים והתפתחותם


כנסו לעמוד חדשות

         חופשה בקרוואן?
      היום זה כבר לא חלום

נכון שקרוואן הוא לא מוצר זול, ואף יכל להיות מאוד יקר, לאחרונה משרד התחבורה מעודד את הטיולים בקרוואנים במיוחד לעודד תחרות ולהוזיל את הנופש בישראל....


כנסו לכתבה המלאה מאתר חדשות מאקו

המדריך לטיולים בקרוואנים

המדריך לטיולי קרוואנים כבר כאן, מאתר החדשות של ידיעות אחרונות הועלתה כתבה, ממש לאחרונה על איך לטייל נכון עם הקרוואן שלכם בארץ ישראלה ארץ קטנה, אבל תתפלאו שיש הרבה מה לראות...


כנסו לכתבה מאתר החדשות ידיעות אחרונות

              מה חדש?

ייצרן חדש דגמים חדשים, קנאוס ייצרן קרוואנים חדשים שאנו משווקים, כנסו לעמוד הייצרן (קנאוס) ותחשפו לוידאו מלא של כל אחד מהדגמים.

      ערוץ היוט יוב שלנו

כנסו בהקדם לערוץ היוט יוב שלנו, בו תמצאו מגוון רחב של קרוואנים מדגמים שונים, אנו מחדשים ומעלים קטעי וידאו מידי פעם, כנסו עכשיו.

קנאוס - איכות של קרוואן

על מוצרי קנאוס כבר שמעתם? מוצר מיוחד ויוקרתי בסגנון עכשווי הדמים ומפרט מלא מצאו בקישור הזה

וואלה חדשות - קרוואנים

"צריך להיות עיוור כדי לא להבחין בגידול העצום של מספר הקרוואנים בישראל" כך כתוב באתר החדשות וואלה על תופעת הקרוואנים בכבישי ישראל, יותר אנשים קונים קרוואנים, ויש כאלה שרואים את זה כמקור מגורים, היכנסו לכתבה באתר וואלה חדשות לכתבה המלאה.

קרוואן נגרר

מחפשים דרך מהנה לטייל בארץ ולהכיר מקומות חדשים? הילדים שלכם לבטח ישמחו שכך הם הולכים לבלות בחופשת הקיץ שלהם, בין עיר לעיר כשהבית שלהם נוסע איתם ממקום למקום. בחו"ל, קראוון נגרר מאוד פופולארי בקרב זמרים ושחקנים, הנאלצים לנסוע הרחק מהבית שלהם בכל פעם, אם בסיבוב הופעות או אם בצילומי סרט, שמצריכים זמן ממושך של שהייה מחוץ לבית.


אותו קראוון נגרר מאפשר לאותם אנשים עסוקים, להפוך את הקראוון לבית שלהם ולאבזר אותו באופן דומה, אם בחדר השינה, המטבח או המקלחת. בישראל אומנם המרחק ממקום למקום הוא קצר יותר ולא מדובר בצורך בטיסה, לכן השחקנים והזמרים יכולים לחזור לבית שלהם בסוף יום עבודה. 


במידה והם מעוניינים לקחת איתם את הבית לעבודה, בנוסף לבני המשפחה, באמצעות קראוון נגרר, הם לא יצטרכו להיפרד מהמשפחה, אלא להחנות אותה בצד בכל פעם שהם הולכים להופעה או צילומים רחוק מהבית. קראוון נגרר ניתן להשכיר לזמן מסוים, אך ניתן גם לרכוש, כאשר אתם זקוקים לו לזמן ממושך.

מגוון קרוואנים - גם נגררים לכל רכב

קרוואן נגרר לרכב, בקרוב מבית א.ג קרוואנים, תקבלו אפשרות בחירה בין קרוואנים ניידים, לבין קרוואנים נגררים לרכב, הטיול בקרוואן הוא שומנה, מרתק, יש הרפתקאות ומה שבטוח ישנים איפה שרק רוצים, היום בעידן שהקרוואנים הפכו להיות טיול אידאלי, יותר חוויות, יותר כיף, מה גם שיש לא מעט חניונים שבנויים לחניית קרוואנים הקרוואנים שברשותנו:

קראוון נגרר דגם 550QDK 

הקרוואן שמכיל את כל מה שאתם צריכים לחופשה חלומיים, הרבה יותר מקום, הרבה יותר מרווח, מטבחון גדול, כיריים עם 3 מבערים, כיור אל חלוד נירוסטה עם כיסוי זכוכית.


אורך הקרוואן: 760 ס"מ

אורך פנימים: 630 ס"מ

רוחב כולל פנימי: 232/216 ס"מ

גובה כולל / פנימי: 196/257 ס"מ

מידות סוכך: 1.046 ס"מ


לפרטים נוספים לחצו כאן